Oceń sprzedawcę Innogy

12345

Ocena 2.5/5 (115 głosy/ów)

Taryfa G dla domu

Innogy w obrębie Warszawy oraz na terenie pozostałej części Polski oferuje zakup prądu w taryfach G11 oraz G12. Poniżej krótka charakterystyka odnosząca się do tego czym różną się te dwie grupy taryfowe:

Innogy G11 taryfa ze stałą ceną za kWh

G11 - stała cena za kWh w ciągu doby. Bez względu na porę dnia czy roku. Taryfę G11 w obszarze OSD Innogy Stoen wybiera zdecydowanie największa część odbiorców.

Innogy G12 taryfa dzienna i nocna

G12 - rozróżniamy cenę za kWh w strefie nocnej i dziennej. Dzięki temu piorąc, prasując czy gotując w porach wieczornych/nocnych. Dzięki temu przy takim samym zużyciu energii mamy możliwość wpływania na wysokość rachunku. Tzn. przenosić pewne czynności zużywające odpowiednią ilość energii do strefy nocnej gdzie naliczane są niższe opłaty za kWh.

Taryfa G12w. Tańszy prąd w weekendy

Rozwiązanie jest kierowane dla tych odbiorców prądu, którzy takie czynności jak pranie prasowanie czy też pieczenie wykonują nie w ciągu tygodnia tylko w weekendy. Dzięki niższej stawce za kWh od piątku do końca niedzieli bez obaw o wyższy rachunek możemy sobie pozwolić na włączanie urządzeń elektrycznych do sieci.